PUCCINI - ДЕ Б ТИ НЕ БУВ

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

Бренд PUCCINI - це компанія з багаторічною традицією і великим досвідом. Це провідний польський виробник дорожнього багажу, жіночих сумок та шкіряної галантереї. Каталог Puccini складається з декількох сотень моделей продуктів, доступних в різних варіантах кольору і розміру. Це престижні, високоякісні вироби, для яких компанія використовує надзвичайно міцні і елегантні матеріали.

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

ПРОИСХОЖДЕНИЕ ФИРМЫ PUCCINI

Компанія була заснована в 1996 році з ініціативи пані та пана Ізабель і Мирослава Козина. І хоча сьогодні, спочатку маленька фірма, є великим підприємством, вона як і раніше піклується про традиції і сімейну атмосферу. Натхненням засновників фірми і дизайнерів колекції були і є подорожі. Власні досвід і досвід інших мандрівників, а також спостереження за трендами моди, привели до того, що PUCCINI багато років віддає в руки Клієнтів функціональні і елегантні продукти. Пропоновані колекції призначені для Клієнтів з різноманітними смаками. Різноманітний дизайн, досконалість виготовлення і вишуканий стиль роблять, що продукти Puccini цінуються мільйонами користувачів вже більше двадцяти років. Де б ти не був - май з собою продукти PUCCINI.

 

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

 

НАЗВА І ЛОГОТИП

Місцем, в сторону якого особливо спрямований погляд PUCCINI, є Апеннінський півострів, його дизайнери та майстри мистецтва. З одного боку Італія є світовою столицею моди, з іншого - колискою опери. Отже ми маємо в одному місці щось для тіла і щось для духу. З огляду на, що автори перших оперних композицій намагалися збалансувати свою поезію і музику, дизайнери бренду PUCCINI реалізують цей девіз при розробці галантерейних виробів або валіз, оскільки він також врівноважує пропорції між практичністю і унікальним дизайном. Тому логотип Puccini не випадковий. Нав'язує він до того, що закріплений на передній частині венеціанської гондоли стальной наконечнік, який називається Il ferro, завдання якого - збалансувати вагу гондольєра, що стоїть на кормі. У свою чергу, перший асортимент, який з'явився в пропозиції компанії, були шкіряні вироби з кращої італійської шкіри. Деякі назви колекції валіз були натхненні італійськими містами: Рома, Тоскана, Болонья, Сієна, Модена, Латина і Парма.

 

 

 

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

 

РОЗВИТОК ФІРМИ PUCCINI

Хоча фірма PUCCINI завжди пов'язана з Західним Помор'єм, в своїй історії вона змінювала місцеперебування вже кілька разів і завжди це було пов'язано з розвитком підприємства. Справжній прорив стався в 2004 році, коли в Добрій недалеко від Щецина було засновано головне місцеперебування у вигляді сучасного комплексу площею 3500 м2, в якому знаходився проектний офіс, виставковий зал, торгово-логістична база. Динамічне зростання роздрібних і оптових продажів і запуск нашого нового каналу електронної комерції сприяли наступного кроку. Серце бренду в даний час б'ється в Скарбемежіце в Західно-Поморському воєводстві. Саме в 2017 році була створена нова інвестиція PUCCINI вартістю близько 16 млн. злотих. Новий офісний і логістичний центр - це склад з двома антресолями, які дозволили збільшити поверхню понад 10 000 квадратних метрів також триповерхова адміністративна будівля загальною площею 1 500 квадратних метрів. У новій, триповерховій будівлі крім великих складів і офісних приміщень, знаходяться також проектувальний відділ, виставковий зал, фотографічна студія і приміщення для тестів.

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

 

СТАЦІОНАРНІ МАГАЗИНИ

Завдяки добре розвиненій мережі з декількох сотень торгових партнерів, товари Puccini доступні по всій країні і за кордоном (Німеччина, Англія, Швейцарія, Україна, Чехія). У Польщі ви можете купити їх в більш ніж 20 фірмових магазинах. Перший магазин був відкритий в лютому 2007 року в злотих Тарасах в Варшаві. У наступні роки успішно відкривалися чергові магазини. В даний час їх двадцять чотири, і крім Варшави є у Вроцлаві, Щецині, Познані, Кракові, Катовіцах, Гданську і Бидгощі.

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

PUCCINI ONLINE

PUCCINI також доступний в Інтернеті вже багато років. Перший інтернет-магазин був створений на початку 2008 року. Кілька років по тому компанія вирішила перебудувати і запустити абсолютно новий інтернет-магазин, а з 5 травня 2016 року абоненти можуть замовити продукти Puccini через сайт puccini.ua. Сучасний дизайн і інтуїтивна навігація, повний асортимент, опису колекції, фото галереї, доставка протягом 6-8 днів робочих, безліч рекламних акцій - все для того щоб задовольнити клієнтів, які хочуть робити покупки, не виходячи з дому. У той же час PUCCINI приєднався до Зони Брендів веб-сайту Allegro, де ви можете купити оригінальні товари компанії безпосередньо від виробника на найпопулярнішому аукціоні в Польщі.