НАДІЙНО ВІД ВИРОБНИКА

При оформленні замовлення через інтернет-магазин Puccini ви можете бути повністю впевнені, що замовлені Вами товари приходять з кращого джерела. Купуючи продукцію прямо у виробника ви отримуєте незаперечні гарантії якості і справжності. Ви також можете бути спокійні за безпеку вашої угоди, піклуючись про задоволеність клієнтів і високий рівень обслуговування ми співпрацюємо тільки з перевіреними, гідними довіри партнерами і постачальниками. Знаючи значення вироблених аксесуарів, шкіргалантереї та ручної поклажі бренд Puccini надає на весь свій асортимент річну гарантію.  На зареєстрованих користувачів чекає ряд акції, знижки та інформацію про новинки, що надходять на ринок.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Бажаючи подякувати вам за замовлення, розміщений через інтернет-магазин, Puccini пропонує вам абсолютно безкоштовну доставку. Для замовлень з мінімальною вартістю 900 грн вам не потрібно турбуватися про транспортні витрати. Puccini покриє їх для вас! Незалежно від вашого способу оплати! Ніяких додаткових прихованих витрат або будь-яких застережень. Сьогодні - завтра - завжди - ми доставимо обрані вами продукти швидко, якісно і безпечно за вказаною адресою. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб відправити всі замовлені товари із puccini.ua в термін - близько 7 робочих днів. Використовуючи надійних,  кур'єрів, ми забезпечуємо найвищий рівень транспортної безпеки відправлень. Купуючи продукцію Puccini безпосередньо у виробника, ви отримуєте 100% гарантію бездоганного бренду і найвищого рівня обслуговування.

14 ДНІВ НА ПОВЕРНЕННЯ

Іноді буває так, що, не дивлячись на високу якість продукції Puccini, покупці вирішують повернути раніше придбані аксесуари. Щоб виправдати їх очікування, ми надаємо клієнтам повернення протягом 14 днів з дати покупки. Роблячи повернення, вам не потрібно вказувати причину. Ми зробимо все можливе, щоб якомога швидше повернути повну вартість замовлення на вказаний банківський рахунок. Ми гарантуємо вам прості і прозорі процедури і мінімальні формальності. Досить того, що продукт, який ви хочете повернути, буде новим, не матиме відміток про використання, і ви упакуєте його в оригінальну коробку і відправите нам назад.

 

ШВИДКА ДОСТАВКА

Щоб ваша подорож з Puccini була не тільки красивою, але і комфортною, ми подбали про високу якість обслуговування і максимально швидке виконанні замовлень. Всі товари, замовлені з puccini.ua, будуть відправлені з нашого складу не пізніше, ніж протягом 48 годин (в робочі дні), однак через велику кількість замовлень цей період може бути продовжений до декількох послідовних днів в грудні в період різдвяних свят . Використовуючи надійні, надійні кур'єрські компанії, ви можете бути впевнені, що обрані вами аксесуари будуть доставлені за адресою в ідеальному стані в термін - близько 7 днів робочих від моменту відвантаження і так само, доставка залежить від адреси одержувача і митного процесу. Якщо ваше замовлення досягне як мінімум 900 гривень, Puccini покриє всі транспортні витрати! Незалежно від обраного способу оплати. Покупки ще ніколи не були такими приємними! Всі товари відправляються в елегантній упаковці, а гаманці і валізи мають унікальний код для який дозволяє зареєструватися на сайті бренду Puccini. Беручи до уваги високу якість, пропоноване Puccini, на кожен продукт поширюється дворічна гарантія.